Samsung’dan yeni güncelleme Note Serisinde

Okuma Süresi : 1 Dakika

Samsung’dan yeni güncelleme geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4 ve Note 5 için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni yayınlanan bu güncelleme ile Note 4 ve Note 5 kullanıcılarının yüzünü güldüren değişiklikler meydana geldi.

Samsung, Siz Galaxy Note 4 ve Note 5 kullanıcıları için müjdeli haberi sonunda verdi.

Yayınlanmış olan bu güncelleme ile Siz kullanıcılara yaşamış olduğunuz güvenlik sorunlarının ortadan kaldırılma hedefi içerisinde olunduğunun haberini vermiş olamamız bizleri en az Sizler kadar sevindiriyor.

Avrupa’da satışa sunduğu N910FXXS1DQG5 model numaralı Note 4 modeline 200 mb boyutunda güncelleme yayınlayan Teknoloji devi Samsung, yaptığı efsanevi güncellemeler ile siz kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Samsung’dan yeni güncelleme neler getirdi ?

Galaxy Note 5 tarafına gelen güncellemeye  bir değinecek olursak; ilk olarak ABD’deki kullanıcıların yüzünü güldüren, 24.39 mb‘lik bu güncelleme ile sistem iyileştirmeleri tarafında önemli güncellemeler meydana getirdi.

Son olarak; Temmuz ayında yayınlanan güvenlik güncellemesinin de, yeni gelen güncelleme ile Siz kullanıcıların kullanımına sunulacağını da belirtmiş olalım.

Post Author: Batuhan Akın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *