Just Cause Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz!

Okuma Süresi : 1 Dakika

Just Cause 3 oynamak isteyen ama pahalı bulan herkese müjde. Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirilen Just Cause 3, oyun meraklılarına büyük fırsat haline geldi. Eğer sadece boş boş dolaşıp, ortalığı bir birine katmayı istiyorsanız işte ozaman Just Cause 3 tam sizlik bir oyun. Oyunun kurallarını ihlal etmediğiniz sürece yapabildikleriniz sınırı olmayan bu yapıt Steam’de kısa bir süre oyuncular için ücretsiz hale getirildi.

Just Cause 3 büyük indirim aldı.

Uçakların, tankların, gemilerin ve jetlerin olduğu açık dünya oyunu olan  kısa bir süreliğine ücretsiz. Hollywood’daki bol patlamalı çok aksiyon sahnelerine en çok benzeyen oyun olarak gösterilen seride, yeni oyun ile bir şey değiştirmeden devam ediyor. Yine ortalığa kaosun, savaş ve haliyle toz, dumanın hakim olduğu yapım, aksiyon meraklılarının bayıldığı bir oyun olmayı başardı.

Ama her güzel şeyde olduğu üzre Steam’de de bir indirim dönemi var.

Steam oyuncuları için Just Cause 3, 2 gün tamamen ücretsiz olarak alınabilir durumda. Aynı süre içerisin de yüzde 75’lik bir indirim ile oyunu merak edip alamayan için büyük bir fırsat haline geldi.

Bu indirimin nedeni oyun için yeni düzenlenen multiplayer modu, bizler bu indirimin, oyunun satışına artı olarak herhangi bir katkı sağlayacak mı diye merakla takip ediyoruz.

E son olarak da fiyatının 18.75 TL gibi uygun bir fiyat da olduğunu belirterek. Bu yazımızdan sonra oyunu satın alıp oynamaya başlayan takipçilerimize iyi eğlenceler dileriz. 🙂

Post Author: Batuhan Akın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *